WSZYSTKO GRA

Jesteśmy rozwijającą
się agencją artystyczno-promocyjną z siedzibą w Laskach obok Turku (województwo Wielkopolskie), działającą na terenie całej Polski. W naszej bazie znajduje się duża grupa zespołów muzycznych, grafików, malarzy, hostess, fotomodelek. Działamy z profesjonalnymi podwykonawcami zapewniającymi obsługę multimedialną, techniczną i marketingową. Scenariusz i strategia zamówienia opiera się na wstępnie przeprowadzanych badaniach i analizie wyników. Działamy pragmatycznie od momentu projektowania zadania aż do jego zakończenia.

 

Jesteśmy producentem
unikalnych programów artystycznych, rozrywkowych i edukacyjnych. Instytucje i firmy, które nam zaufały są zadowolone i polecają nas zaprzyjaźnionym podmiotom.
Dbamy o naszych klientów na każdym etapie realizacji projektu, świeża wiedza połączona z kreatywnym myśleniem i doświadczeniem pozwala nam sprostać nawet najśmielszym wyzwaniom.
Podejmujemy się organizacji szerokiej gamy eventów. Od koncertów zespołów muzycznych wraz z profesjonalną obsługą konferansjerską po pikniki firmowe, uroczyste gale, imprezy integracyjne, duże imprezy masowe. Polecające nas osoby zapewniają, że od momentu rozpoczęcia realizacji przedsięwzięcia do jego zakończenia profesjonalnie zarządzamy projektem, nieustannie monitorując jego przebieg.

Piszemy scenariusze
jubileuszów, gal, kameralnych spotkań i wydarzeń okolicznościowych.

Jeżeli szukacie Państwo podwykonawcy który podejmie się kompleksowej organizacji konferencji, festiwalu, widowiska, koncertu, spotkania firmowego, pikniku to z przyjemnością stawimy się na spotkaniu aby omówić temat, a następnie opracujemy projekt realizacji imprezy oraz szczegółowy kosztorys.

Współpracujemy z najlepszymi
firmami zapewniającymi dostęp do nowoczesnego sprzętu technicznych, atrakcyjnych produktów i materiałów w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy profesjonalną obsługę wszelkich wydarzeń.

Dane kontaktowe:
Mateusz Dutkiewicz:
Laski 55, 62-731 Przykona,
Obywatelska 45a/12,93-588 Łódź

REGON – 301692485,
NIP – 6681902266,
kom - 665972389.
mail - agencja.wszystkogra@gmail.com

Numer rachunku bankowego:
35 1090 2705 0000 0001 1583 9434
Bank Zachodni WBK

 

 

 

ZDJĘCIA Z EVENTÓW

Zdjęcia z eventów

VIDEO

Video

PRZYKONA MUZYCZNA PRZYSTAŃ

O gminie inspiracji

KONTAKT

Mateusz Dutkiewicz
tel. 665 972 389
agencja.wszystkogra@gmail.com

wszystko Gra! 2013

Created by viperlodz@gmail.com