Fala Dźwięku

01-07-2012

Zdejmijmy buty i chodźmy pobawić się boso na piasku!
to hasło będzie motywem przewodnim największego projektem agencji „Wszystko Gra!”.
W niedzielę, 1 Lipca serdecznie zapraszamy na nową plaże nad zbiornikiem wodnym Przykona, gdzie odbędzie się muzyczne powitanie wakacji w powiecie Turkowskim połączone z oglądaniem finałowego meczu Euro 2012 na telebimie.
Wejście na teren koncertów oraz do strefy kibica będzie bezpłatne.
Na wszystkich gości będzie czekała cała paleta atrakcji.
O godzinie 13:00 nieoficjalnie rozpoczniemy wydarzenie turniejem w siatkówkę plażową organizowanym i koordynowanym przez Turkowski MOS. Zapisy od godziny 12:00 u organizatorów, wpisowe wynosi 20zł od pary uczestników.
O 15:00 oficjalne otwarcie wydarzenia przez organizatorów,
…. Następnie czeka na nas…
pokaz grupy Capoeiry AMDQ,
Mile Stone (Hard Rock),
Effectiv Band z dwoma blokami tematycznymi. (Polish Disco Polo Live, Cover Blok)
Kabaret Podobny Do Mnie,
Dj Caps-L (KBS/Poznań, -drum'n'bass, dubstep, break)
Epix, Green Anemo – Pulsar Trance Formations (progressive/goa trance, acid trance),
Dj Markus do 2:00.
Między szaloną zabawą będzie można skosztować smakołyków przegotowanych przez restaurację/cafe pub 69 i orzeźwić się chłodnym napojem.
Specjalnie na Falę Dźwięku powstanie Strefa Alternatywna z wieloma ciekawymi niespodziankami. Strefę zasilą zabawki dla najmniejszych dzieciaków i ich rodziców od firmy Delfinek. Między innymi będziemy mieli okazję popływać w basenie w kuli dmuchanej powietrzem. Niespodzianki przygotowało pole do gry Midway Paintball, poznamy działanie stowarzyszenia Mad Ghost Infantry zajmującego się rekonstrukcjami militarnymi. Każdy chętny uczestnik Fali Dźwięku będzie mógł wziąć udział w akcji Plener. Zabawie/konkursie polegającym na namalowaniu najładniejszego obrazu przedstawiającego kadr z plaży podczas wydarzenia. Do Malowania przygotowane zostaną sztalugi oraz wszelkie niezbędne materiały. Mateusz Chęclewski zaprezentuje zdjęcia z swoich światowych wojaży ostatniego czasu oraz odpowie chętnie na wszelkie nurtujące nas pytania. Osoby myślące o weselu w niedługim czasie spotkają się z profesjonalną fotografką i wizażystką Alicją Kozłowską i Joanną Paradą. Firma Biżuterianka z Łodzi odwiedzi teren wydarzenia ze swoją charakterną biżuteriom oraz magicznymi kobiecymi gadżetami.

ZDJĘCIA Z EVENTÓW

Zdjęcia z eventów

VIDEO

Video

PRZYKONA MUZYCZNA PRZYSTAŃ

O gminie inspiracji

KONTAKT

Mateusz Dutkiewicz
tel. 665 972 389
agencja.wszystkogra@gmail.com

wszystko Gra! 2013

Created by viperlodz@gmail.com